Strona głównaPremieryZwerbowany sezon 2. Kiedy data premiery? Wszystko co wiadomo o serialu

Zwerbowany sezon 2. Kiedy data premiery? Wszystko co wiadomo o serialu

Zwerbowany sezon 2 data premiery. Kiedy ukażą się nowe odcinki? O czym będą opowiadać?

Serial Zwerbowany sezon 2 kiedy na Netflix?

Zwerbowany to jeden z najnowszych hitów Netflixa. Pierwszy sezon ukazał się na platformie 16 grudnia i liczy osiem odcinków, z których każdy trwa około 55 minut. Serial szybko zyskuje popularność i zajął drugie miejsce w klasyfikacji TOP 10 seriali dzisiaj. Ustępuje jedynie Wednesday.

W serialu Zwerbowany w roli głównej występuje Noah Centineo, który wcielił się w postać Owena Hendricksa. Jest to zatrudniony w CIA początkujący prawnik, który zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę na szczeblu międzynarodowym. Gdy dawna pracownica grozi, że ujawni prawdę o długoletniej relacji łączącej ją z agencją, chyba że zostanie oczyszczona z zarzutów popełnienia poważnego przestępstwa.

Zwerbowany sezon 2 data premiery

Duża i rosnąca popularność serialu, a także zakończenie pierwszego sezonu daje nadzieję, że wkrótce dowiemy się kiedy Zwerbowany sezon 2 ukaże się na Netflix. Póki co data premiery nie jest znana. Brakuje jeszcze oficjalnego potwierdzenia nowych odcinków, ale obecnie jest na to za wcześnie, bo minął dopiero krótki czas od premiery sezonu 1.

Jak tylko poznamy datę i dowiemy się kiedy Zwerbowany sezon 2 będzie miał premierę, to niezwłocznie o tym poinformujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj