Kiedy sezon 2 Wednesday? Data premiery, ile odcinków?

Wednesday sezon 2 kiedy premiera? Data nie jest jeszcze znana, nie ma oficjalnych informacji na temat nowego sezonu, ale pewne jest, że powstanie, ponieważ serial znajduje się na pierwszym miejscu listy rankingowej Netflixa.

Wednesday ile odcinków?

Pierwszy sezon serialu Wednesday ukazał się 23 listopada 2022 roku. Ile ma ocinków? Osiem, z czego każdy trwa około 50 minut.

Produkcja ta opowiada historię nastolatki znanej z „Rodziny Adammsów” – Wednesday Addams. „Jest to przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore” – czytamy w zapowiedzi serialu na Netflix.

Wednesday sezon 2 kiedy premiera?

Sezon 1 już od samej premiery podbił ranking Netflixa i jest najchętniej oglądanym serialem. Nic więc dziwnego, że po obejrzeniu ośmiu odcinków wszyscy zaczeli się zastanawiać kiedy sezon 2 Wednesday? Data premiery nowego sezonu nie jest jeszcze znana, ale showrunnerzy już rozmawiają między sobą o tym, jak miałby wyglądać kolejny sezon serialu. Coraz więcej informacji o możliwym scenariuszu nowych odcinków trafia do internetu.

Można więc być pewnym, że sezon 2 powstanie i trafi na Netflixa, ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać. Jeśli nie oglądaliście jeszcze pierwszego sezonu, to serdecznie polecamy. Naprawdę warto!

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ