w

Żużel na żywo w internecie – transmisje online, live stream

Arged Malesa Ostrów - Wilki Krosno


Żużel na żywo w internecie za darmo – gdzie oglądać transmisje? Speedway to obok piłki nożnej jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Rozgrywki PGE Ekstraligi, Nice 1. Ligi Żużlowej i przede wszystkim Speedway Grand Prix Polski mają sporo fanów i transmisje z żużla cieszą się dużą oglądalnością.

  Żużel w TV – transmisje live

  Żużel na żywo w TV można oglądać w kilku telewizjach. Mecze na żywo pokazuje Eleven Sports 1 i nSport+. Telewizje podzieliły się prawami do transmisji z żużla. Piątkowe mecze na żywo pokazuje Eleven Sports 1, a w niedzielę żużel obejrzeć można na nSport+/ Niektóre mecze PGE Ekstraligi transmitowane mogą być również w Canal+ Sport. Z kolei Speedway Grand Prix na żywo pokazuje Canal+.

  Żużel na żywo w internecie

  Gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie za darmo? To pytanie widzowie zadają sobie przed prawie każdą kolejką PGE Ekstraligi, Nice 1. Ligi Żużlowej i Grand Prix. Żużel live online można oglądać legalnie? W jaki sposób znaleźć stream w internecie?

  Linki do transmisji z żużla podają serwisy typu meczyki.pl, mecze24 czy estadios. Każda telewizja obecnie oferuje legalny dostęp do live stream online.

  Żużel online – transmisja

  Transmisje z Eleven Sports 1 online można oglądać na platformach Player, IPLA, WP Pilot oraz elevensports.pl. Z kolei żużel na żywo pokazywany przez nSport+ lub kanały C+ można wykupić na Player. Nie jest to usługa darmowa.

  Żużel na żywo w internecie za darmo

  Żużel na żywo w internecie za darmo można śledzić w naszym serwisie jako relacja live. Abonenci C+ mogą oglądać transmisje w NC+ Go.

  Od niedawna Canal+ uruchomił usługę „Nowy Canal+”, gdzie obecnie można skorzystać z darmowego miesiąca, co oznacza, że dostępny jest legalny sposób na oglądanie żużla na żywo w internecie za free. Na platformie tej znajduje się m.in. telewizja nSport+, Eleven Sports 1, Canal+ oraz Canal+ Sport. Można tam znaleźć również programy dotyczące żużla.

  W 2021 roku żużel rozpocznie rywalizację 3 kwietnia od meczów PGE Ekstraligi. Poniżej prezentujemy wstępny terminarz Speedway Grand Prix. Niestety niektóre zawody zostały odwołane.

  1. runda SGP – 24 kwietnia – Rzym (Włochy)
  2. runda SGP – 15 maja – Warszawa (Polska)
  3. runda SGP – 22 maja – Teterow (Niemcy)
  4. runda SGP – 5 czerwca – Praga (Czechy)
  5. runda SGP – 19 czerwca – lokalizacja do ustalenia
  6. runda SGP – 17 lipca – Cardiff (Wielka Brytania)
  7. runda SGP – 31 lipca – Wrocław (Polska)
  8. runda SGP – 14 sierpnia (Malilla) Szwecja)
  9. runda SGP – 28 sierpnia – Togliatti (Rosja)
  10. runda SGP – 11 września – Vojens (Dania)
  11. runda SGP – 2 października – Toruń (Polska)

  TVP2 stream online

  TVP 2 online stream. Gdzie oglądać za darmo na żywo w internecie

  Polska - Słowenia online stream

  Polska – Hiszpania stream online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję?