w

Żużel na żywo – transmisje online, live stream

Żużel na żywo w internecie


Żużel to obok piłki nożnej jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Rozgrywki PGE Ekstraligi, Nice 1. Ligi Żużlowej i przede wszystkim Speedway Grand Prix Polski mają sporo fanów i transmisje z żużla cieszą się dużą oglądalnością.

Żużel w TV – transmisje

 Żużel w TV można oglądać w kilku telewizjach. Mecze na żywo pokazuje Eleven Sports 1 i nSport+. Telewizje podzieliły się prawami do transmisji z żużla. Niektóre mecze PGE Ekstraligi transmitowane mogą być również w Canal+ Sport. Z kolei Speedway Grand Prix na żywo pokazuje Canal+.

Żużel na żywo w internecie

Gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie za darmo? To pytanie widzowie zadają sobie przed prawie każdą kolejką PGE Ekstraligi, Nice 1. Ligi Żużlowej i Grand Prix. Żużel live online można oglądać legalnie? W jaki sposób znaleźć stream w internecie?

Linki do transmisji z żużla podają serwisy typu meczyki.pl, mecze24 czy estadios. Każda telewizja obecnie oferuje legalny dostęp do live stream online.

Żużel online – transmisja

Transmisje z Eleven Sports 1 online można oglądać na platformach Player, IPLA, WP Pilot oraz elevensports.pl. Z kolei żużel na żywo pokazywany przez nSport+ lub kanały C+ można wykupić na Player. Nie jest to usługa darmowa.

Żużel na żywo w internecie za darmo

Żużel na żywo w internecie za darmo można śledzić w naszym serwisie jako relacja live. Abonenci C+ mogą oglądać transmisje w NC+ Go.

Od niedawna Canal+ uruchomił usługę “Nowy Canal+”, gdzie obecnie można skorzystać z darmowego miesiąca, co oznacza, że dostępny jest legalny sposób na oglądanie żużla na żywo w internecie za free. Na platformie tej znajduje się m.in. telewizja nSport+, Eleven Sports 1, Canal+ oraz Canal+ Sport. Można tam znaleźć również programy dotyczące żużla.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 195 i 196 streszczenie szczegółowe

TVP 1 stream online. Telewizja za darmo w internecie

KSW TV