w

Żużel na żywo w internecie – transmisje online, live stream

Żużel na żywo w internecie


Żużel na żywo w internecie za darmo – gdzie oglądać transmisje? Speedway to obok piłki nożnej jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Rozgrywki PGE Ekstraligi, Nice 1. Ligi Żużlowej i przede wszystkim Speedway Grand Prix Polski mają sporo fanów i transmisje z żużla cieszą się dużą oglądalnością.

Żużel w TV – transmisje live

Żużel na żywo w TV można oglądać w kilku telewizjach. Mecze na żywo pokazuje Eleven Sports 1 i nSport+. Telewizje podzieliły się prawami do transmisji z żużla. Piątkowe mecze na żywo pokazuje Eleven Sports 1, a w niedzielę żużel obejrzeć można na nSport+/ Niektóre mecze PGE Ekstraligi transmitowane mogą być również w Canal+ Sport. Z kolei Speedway Grand Prix na żywo pokazuje Canal+.

Żużel na żywo w internecie

Gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie za darmo? To pytanie widzowie zadają sobie przed prawie każdą kolejką PGE Ekstraligi, Nice 1. Ligi Żużlowej i Grand Prix. Żużel live online można oglądać legalnie? W jaki sposób znaleźć stream w internecie?

Linki do transmisji z żużla podają serwisy typu meczyki.pl, mecze24 czy estadios. Każda telewizja obecnie oferuje legalny dostęp do live stream online.

Żużel online – transmisja

Transmisje z Eleven Sports 1 online można oglądać na platformach Player, IPLA, WP Pilot oraz elevensports.pl. Z kolei żużel na żywo pokazywany przez nSport+ lub kanały C+ można wykupić na Player. Nie jest to usługa darmowa.

Żużel na żywo w internecie za darmo

Żużel na żywo w internecie za darmo można śledzić w naszym serwisie jako relacja live. Abonenci C+ mogą oglądać transmisje w NC+ Go.

Od niedawna Canal+ uruchomił usługę “Nowy Canal+”, gdzie obecnie można skorzystać z darmowego miesiąca, co oznacza, że dostępny jest legalny sposób na oglądanie żużla na żywo w internecie za free. Na platformie tej znajduje się m.in. telewizja nSport+, Eleven Sports 1, Canal+ oraz Canal+ Sport. Można tam znaleźć również programy dotyczące żużla.

W 2021 roku żużel rozpocznie rywalizację 3 kwietnia od meczów PGE Ekstraligi. Poniżej prezentujemy wstępny terminarz Speedway Grand Prix. Niestety niektóre zawody zostały odwołane.

1. runda SGP – 24 kwietnia – Rzym (Włochy)
2. runda SGP – 15 maja – Warszawa (Polska)
3. runda SGP – 22 maja – Teterow (Niemcy)
4. runda SGP – 5 czerwca – Praga (Czechy)
5. runda SGP – 19 czerwca – lokalizacja do ustalenia
6. runda SGP – 17 lipca – Cardiff (Wielka Brytania)
7. runda SGP – 31 lipca – Wrocław (Polska)
8. runda SGP – 14 sierpnia (Malilla) Szwecja)
9. runda SGP – 28 sierpnia – Togliatti (Rosja)
10. runda SGP – 11 września – Vojens (Dania)
11. runda SGP – 2 października – Toruń (Polska)

The Voice Kids na żywo online - odcinek 3 i 4

The Voice Kids 4 na żywo online. Odcinki live, powtórki w TV i VOD

Stulecie Winnych streszczenie odcinkow, powtorka

Stulecie Winnych sezon 3 odcinek 8 i 9 (34 i 35) streszczenie, powtórka