Zakazany Owoc VOD TVP PL

Zranione Ptaki 174 streszczenie. Emisja w TVP 2 już 28 listopada. W naszym serwisie dowiesz się co wydarzy się w danym odcinku, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Zranione Ptaki odc. 174 streszczenie

Co przyniesie Zranione Ptaki odcinek 174? Mine próbuje nakłonić Ayse, żeby dała jeszcze jedną szansę Cemilowi. Ayse kategorycznie odmawia. Cemil jednak po raz kolejny informuje ukochaną, że nie godzi się na rozwód i będzie walczył o ich miłość. Wspólny pobyt w chacie jeszcze bardziej utwierdza Meryem i Leventa w uczuciach, jakie do siebie żywią. Vedat przyspiesza procedury wyjazdowe. Meryem ma lecieć do Włoch najbliższym samolotem. Levent wbrew sobie zawozi Meryem na lotnisko. Melis nie posiada się ze szczęścia. Od razu planuje wyjście na romantyczną kolację z Leventem. Tymczasem w rezydencji pojawia się policja. Meryem zostaje wezwana na posterunek. Tam dowiaduje się o śmierci Tekina.

Premiera serialu Zranione Ptaki 174 w poniedziałek 28 listopada o godzinie 18:45 w TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale Zranione Ptaki odc. 174 na VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj