w

Zranione Ptaki odcinek 173 streszczenie

Zakazany Owoc

Zranione Ptaki 173 streszczenie. Emisja w TVP 2 już 25 listopada. W naszym serwisie dowiesz się co wydarzy się w danym odcinku, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Zranione Ptaki odc. 173 streszczenie

Co przyniesie Zranione Ptaki odcinek 173? Levent zawozi Meryem do chaty Remziego. Dziewczyna ma tam zostać do czasu załatwienia formalności związanych z wyjazdem. Hülya jest wściekła na siostrę, że ta wszystkich naraziła na niebezpieczeństwo. Wraz z przyjazdem do chaty wracają wspomnienia, a gospodarz jest przekonany, że Levent i Meryem przyjechali już jako małżeństwo. Remzi zostawia ich w chacie samych i udaje się do chorującej jałówki. Tymczasem Melis denerwuje się przedłużającą się nieobecnością Leventa. Neriman domyśla się, że Mine zakochała się w Doganie.

Premiera serialu Zranione Ptaki 173 w piątek 25 listopada o godzinie 18:45 w TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale Zranione Ptaki odc. 173 na VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

Zakazany Owoc

Zranione Ptaki odcinek 174 streszczenie

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 147 streszczenie szczegółowe