Zranione Ptaki odcinek 170. Streszczenie szczegółowe odcinka

Zranione Ptaki odcinek 170 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku. Premiera już 22 listopada. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.

Zranione Ptaki odcinek 170 streszczenie szczegółowe

W tureckim serialu Zranione Ptaki 170 Melis domyśla się, że to Hülya podmieniła filmy. Grozi siostrze, że z nią skończy, jeśli nie sprawi, żeby Levent wybrał ją, a nie Meryem. Levent wyjawia Meryem, że oświadczył się Melis, gdyż miał wyrzuty sumienia po wypadku, przez który Melis nie może mieć dzieci.

Ulviye bardzo niepokoi się o Melis, przekonuje Leventa, że powinien dotrzymać złożonej jej obietnicy. Cemil próbuje skłonić Ayse, żeby go wysłuchała, ale ona nie chce go widzieć. Nie wierzy, gdy Cemil zapewnia ją, że to wszystko intryga Oyi.

Dogan spotyka się z Oyą, żeby sprawdzić, czy Cemil mówi prawdę, ale Oyi udaje się go przekonać do swojej wersji. Meryem zapewnia Ulviye, że przekona Leventa by postąpił jak należy i poślubił Melis. A Levent dochodzi do wniosku, że chce ułożyć sobie życie z Meryem. Hülya przekonuje Meryem, że Melis jest na skraju załamania z obawy, że może stracić Leventa.

Serial Zranione Ptaki odcinek 170 wyemitowany zostanie we wtorek 22 listopada o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Powtórka dostępna będzie w środę o 13:15. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ