w

Sanditon sezon 2 ile odcinków?. Streszczenie, powtórki

Sandition ile odcinków

Sanditon ile odcinków ma serial i sezon 2? Gdzie oglądać powtórki i całe odcinki na VOD? Zobacz streszczenie serialu.

Sanditon ile odcinków?

Brytyjski serial Sanditon ile ma odcinków? Pierwszy sezon składał się z ośmiu epizodów, a sezon 2 liczy tyle samo. Odcinki emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:55 w telewizji TVP 2. Sandition odc. 12, czyli sezon 2 odcinek 4, już 10 listopada. Dzień później premiera Sandition 2 odc. 6.

Sanditon powtórki

Wszystkie odcinki wyemitowane w telewizji można obejrzeć na VOD TVP PL. Dzisiejszy odcinek trafia tam po premierze w TV. Dostępne są tam również powtórki sezonu 1.

Streszczenie odcinków serialu Sanditon 

O czym opowiada sezon 2 serialu? Charlotte wraca do Sanditon osiem miesięcy po swojej pierwszej wizycie. Tym razem towarzyszy jej siostra, Alison. Sanditon rozwija się, a do miasteczka, przybywa pułk żołnierzy. Georgiana codziennie odrzuca zalotników poszukujących u niej szczęścia. Tymczasem Esther zostaje z ciotką, aby zaczerpnąć trochę morskiego powietrza.

Sanditon odcinek 9 streszczenie

Charlotte wraca do Sanditon na wieść o śmierci Sidneya Parkera. W mieście zjawia się również grupa oficerów. Georgiana poznaje intrygującego artystę, Charlesa Lockharta. Esther zaś bierze udział w spotkaniu, na które nie ma ochoty.

Sanditon odcinek 10 streszczenie

Charlotte rozpoczyna nową pracę dla tajemniczego Alexandra Colbourne’a. Alison tęskni za swoim rycerzem w lśniącej zbroi. Jest zdeterminowana, by spotkać się z kochankiem. Georgiana dostaje złe wieści. Lady Denham otrzymuje nieoczekiwaną niespodziankę.

Sanditon odcinek 12 streszczenie

Colbourne, Lennox i pozostali mieszkańcy Sanditon spotykają się na corocznym przyjęciu w ogrodzie Lady Denham. Georgiana dowiaduje się ważnej informacji o Sidneyu. Alison udaje się uniknąć tragedii. Edward z kolei ogłasza wszystkim, że on i Clara się pobierają. Charles Lockhart nadal usiłuje zdobyć zaufanie Georgiany.

Sanditon odcinek 13 streszczenie

W Sanditon odbywa się bal. Georgiana i Charles Lockhart zaczęli bardziej się wobec siebie otwierać, podczas gdy Alison nie jest pewna swoich uczuć. Pan Colbourne i jego dziewczyny wykazali znaczną poprawę, ale Charlotte nie jest pewna, co przyniesie jej przyszłość. Tymczasem Edward i Clara kontynuują swoje plany wobec Lady Denham i Esther.

Sanditon odcinek 14 streszczenie

Georgiana i Parkerowie poznają prawdziwy powód pobytu Sidneya na Antigui. Alison przygotowuje się do powrotu do domu, rozczarowana poszukiwaniem męża. Intrygi Edwarda i Clary przeciwko Esther i Lady Denham dochodzą do skutku. A Charlotte dowiaduje się więcej o rodzinie Colbourne.

Zakazany Owoc

Zakazany Owoc odcinek 93. Streszczenie, powtórka VOD TVP PL

Zranione Ptaki odcinek 170

Zranione Ptaki odcinek 170. Streszczenie szczegółowe odcinka