w

Zranione Ptaki odc. 71 streszczenie szczegółowe

Zranione Ptaki VOD

Zranione Ptaki 71 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku. Emisja zaplanowana jest na piątek, 1 lipca. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.

Zranione Ptaki odcinek 71 streszczenie szczegółowe

W Zranione Ptaki odc. 71 Meryem jest przerażona. Ma traumę z dzieciństwa i ze strachu odchodzi od zmysłów. Levent i Ömer są zaniepokojeni zniknięciem Meryem. W poszukiwania dziewczyny angażują się również Cemil i Ayse.

Durmus ściąga Neriman, by przypilnowała dziewczyny i przemówiła jej do rozsądku. Meryem, choć wycieńczona, jest nieprzejednana. Okazuje się, że Durmus zapomniał zabrać Meryem telefonu. Gdy po raz kolejny Levent i Ayse dzwonią do niej, ta odbiera. Gdy już ma powiedzieć Leventowi, gdzie jest, Neriman wyrywa jej telefon.

Wszyscy wyruszają na poszukiwania. W bistro dowiadują się od Osmana, co zaszło. Levent śledzi Durmusa i idzie za nim aż do biura Tekina, a Cemil i Ayse szukają jej w pobliżu domu.

Tymczasem w dzielnicy roi się od plotek na temat romansu Ayse z jej szefem. Sąsiadki Safiye jawnie potępiają rozwiązłość jej córki.

Serial Zranione Ptaki odcinek 71 wyemitowany zostanie w piątek, 1 lipca o godzinie 18:45. Powtórka dostępna będzie w poniedziałek o 13:15. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu Zranione Ptaki

Zakazany Owoc odcinek 2 streszczenie

„Zakazany Owoc” ile odcinków, streszczenia serialu.

Vikingur - Lech transmisja na żywo

Mecze Lecha Poznań w el. Ligi Mistrzów w TVP Sport