w

Mecze Lecha Poznań w el. Ligi Mistrzów w TVP Sport

Vikingur - Lech transmisja na żywo

Lech Poznań już za kilka dni rozpocznie walkę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Wiadomo już, która stacja TV przeprowadzi transmisje ze spotkań z Karabachem Agdam. Mecze Lecha na żywo pokaże TVP Sport.

Negocjacje w tej sprawie toczyły się od kilkunastu dni. Lech Poznań informował, że jak tylko dokumentu zostaną podpisane, to ogłosi gdzie oglądać eliminacje do Ligi Mistrzów. Mecze z Karabachem Agdam pokaże TVP Sport.

Co ważne – ten kanał TV pokaże wszystkie mecze eliminacyjne Lecha Poznań. Niezależnie od tego o które rozgrywki mistrzowie Polski będą walczyć w kolejnych rundach. – Serdecznie zapraszam do oglądania naszych transmisji i trzymam kciuki za to, żeby jak najdłużej w przypadku Lecha była to Liga Mistrzów – powiedział Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, cytowany przez oficjalny serwis Kolejorza.

Pierwszy mecz Lech Poznań – Karabach Agdam już we wtorek 5 lipca o godzinie 20:00. Rewanż tydzień później o godzinie 18:00. Jeśli mistrzowie Polski pokonają Azerów, to w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zagrają z FC Zurich.

Wszystkie mecze Lecha na żywo w internecie będzie można obejrzeć legalnie i za darmo. Live stream udostępnia sport.tvp.pl i aplikacja mobilna TVP Sport.

Zranione Ptaki VOD

Zranione Ptaki odc. 71 streszczenie szczegółowe

Świątek Fett online stream

Świątek – Fett live stream. Gdzie oglądać dziś transmisję?