w

Zniewolona sezon 3 odc. 72 streszczenie. Ile odcinków ma serial?

Zniewolona streszczenia odcinków sezonu 3. Ile odcinków ma serial Zniewolona sezon 3? Zobacz gdzie ogląać powtórki w TV i VOD.

Ile odcinków liczy serial Zniewolona sezon 3?

Ukraiński serial przyjął się w Polsce znakomicie i sezon 3 powstał właśnie dzięki współpracy z telewizją TVP i uporem widzów.

Ile odcinków ma serial Zniewolona sezon 3? Dotychczas ukazały się 48 części. . Łącznie ma ukazać się 24 nowych odcinków.

Streszczenia odcinków znajdują się poniżej. Serial Zniewolona sezon 3 TVP 1 emituje o godzinie 20:15. Odcinki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online.

W niedzielę 6 marca obejrzeć można odcinek 71. Z kolei w następną niedzielę premiera odc. 72.

Zniewolona sezon 3 powtórki

Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 18:25. Wtedy również można włączyć live stream. Wiadomo jednak, że w okresie świątecznym łatwo przegapić jakiś odcinek. Wszystkie odcinki serialu Zniewolona po polsku można oglądać legalnie w internecie. Nie trzeba korzystać z serwisów typu Dailymotion, CDA czy Youtube.

OGLĄDAJ ZNIEWOLONA NA TVP VOD

Zniewolona VOD za darmo i bez rejestracji dostępna jest na VOD TVP. Można tam obejrzeć nie tylko sezon 3, ale również wcześniejsze. Poniżej prezentujemy zwiastun serialu.

Zniewolona streszczenia odcinków

Zniewolona odc. 71 streszczenie (sezon 3 odcinek 23)

Katia stara się rozszyfrować tajemnicę śmierci Wiery, żony Gnatkiewicza. W torebce Nasti znajduje zaszyte bezwstydne fotografie Wiery. To zakochany w Wierze Andriej uknuł intrygę, żeby kobieta porzuciła męża i została z nim. Pomogła mu w tym Madame Makarowa. Wiera nie mogąc znieść poniżenia pozwala się Żadanowi zabić. Olga oświadcza się Nazarowi. Rogneda daje pokaz tańca siedmiu welonów w salonie muzycznym Makarowej. Ujawnia się i opowiada, w jaki sposób jej mąż dochrapał się stanowiska.

Zniewolona odc. 72 streszczenie (sezon 3 odcinek 24)

Andriej błaga Katię o wybaczenie. Żona radzi mu się przyznać do winy, by ten koszmar nie zatruwałim przyszłego życia. Ciotka Jaryna próbuje stanąć w obronie Andrieja. Jabłoniewski wpada do domu Żadanów. Wywiązuje się bójka, w której Andriej ginie. Rogneda dowiaduje się że jej mąż popełnił samobójstwo. Opuszcza pałac. Zostawia nieślubnemu synowi Bezusa pieniądze na naukę i pracownię malarską. Katia tworzy towarzystwo dobroczynne, które będzie również utrzymywało żadanowski szpital. Szefową towarzystwa zostaje Olga. Katia wreszcie może spełnić swoje marzenie i studiować medycynęw Zurichu. Ochraniać ją w drodze ma zamiar książę Jabłoniewski. 

Wisła - Lech online za darmo

Wisła – Lech online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Serial Niewierność

Niewierność ile ma odcinków? Streszczenia odc. 11 i 12