w

Niewierność ile ma odcinków? Streszczenia odc. 11 i 12

Serial Niewierność

Ile odcinków ma serial Niewierność? Gdzie obejrzeć ostatni odcinek VOD? Odpowiedź na te pytania poznacie w tym artykule, a także zapraszamy na streszczenia odcinków.

Ile odcinków ma Niewierność?

Serial Niewierność można oglądać od poniedziału do czwartku o godzinie 22:50 w telewizji TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale wszystkie odcinki po emisji w TV trafiają do internetu na platformę TVP VOD.

Ile odcinków ma Niewierność? TVP 2 pokaże wszystkie 12 odcinków, które we Francji tworzyły dwa sezony. Ostatni odcinek obejrzeć będzie można w czwartek 24 marca.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Niewierność odc. 10 streszczenie

Emma zabiera Luigiego na cmentarz. Pokazuje synowi groby rodziców, którzy zaginęli, gdy była jeszcze dzieckiem. Niespodziewanie spotyka tam Matteo w towarzystwie Juliette. Rodzina postanawia spędzić razem czas. Mężczyzna robi, co może, by odzyskać Emmę. Kobieta pozostaje wobec niego jednak obojętna. Lekarka wraz z Gabrielem wybiera się na przyjęcie urodzinowe Gwen. Solenizantka przedstawia parze swojego nowego chłopaka, Erica, który okazuje się być bratem kochanka Emmy. Gabriel w trakcie zabawy wydaje się zdenerwowany i wkrótce opuszcza imprezę.

Niewierność odc. 11 streszczenie

Emma dowiaduje się o dodatkowej pracy Gabriela jako mężczyzny do towarzystwa. Kobieta postanawia za pośrednictwem strony internetowej umówić się z nim na randkę. Kiedy dochodzi do ich spotkania, Gabriel czuje się upokorzony i odchodzi. Luigi martwi się o swojego ojca. Chłopak postanawia poprosić Emmę o pomoc. Kobieta odkrywa, że Candice odeszła od jej byłego męża i zostawiła go samego razem z córeczką. Matteo nie ma pracy i jest bliski utraty mieszkania. Zmartwiona lekarka oferuje jemu oraz Julitte wprowadzenie się do niej i Luigiego. Rodzina znów jest razem i szybko wraca do starych nawyków. Emma i Matteo na nowo zbliżają się do siebie.

Niewierność odc. 12 streszczenie

W trakcie pogrzebu Candice Rodolphe dowiaduje się, że Luigi sprzedał zmarłej kobiecie leki, które doprowadziły do jej śmierci. Mattéo zaprzecza temu i broni swojego syna. Nastolatek jednak przyznaje się do winy. Zszokowany ojciec chłopaka chce, aby Luigi powiedział policji prawdę i zmierzył się z konsekwencjami swoich czynów. Tymczasem Emma zamierza za wszelką cenę uratować syna, nawet jeśli oznacza to kłamstwo. Dręczony poczuciem winy nastolatek próbuje przedawkować leki i prawie umiera.

Zniewolona sezon 3 odc. 72 streszczenie. Ile odcinków ma serial?

Manchester United - Atletico online

Manchester United – Atletico online za darmo. Mecz na żywo w internecie