Strona głównaTelewizja onlineTVN 7 online streamZakochani po uszy 193 streszczenie. Cały odcinek online na VOD

Zakochani po uszy 193 streszczenie. Cały odcinek online na VOD

Zakochani po uszy 193 w TVN 7 obejrzeć można we wtorek. Serial online w formie VOD można obejrzeć za darmo na platformie Player.

Zakochani po uszy 193 – streszczenie odcinka

Tomek proponuje Piotrowi zatrudnienie ochroniarza dla bezpieczeństwa Asi… Tymczasem Elwira zostaje zwolniona z aresztu, nic nie zeznała policji. Sylwia ukrywa się początkowo w mieszkaniu przypadkowo poznanego chłopaka, ale szuka innej kryjówki.

Nieoczekiwanie spotyka w pubie dawnego znajomego, Jacka, który oferuje jej pomoc… Sonia zmusza Malwinę, żeby przestała uciekać przed Tomkiem, który ponownie pojawia się w kamienicy. Policjant proponuje dziewczynie randkę. Malwina jest przeszczęśliwa.

Jednak randka Malwiny i Tomka nie dochodzi do skutku… Bartek nadal stara się pomóc Soni i szuka informacji na temat Vetrobulu. Trafia na trop. Dzięki Bartkowi Sonia dociera do dziennikarza, który zajmował się podobnym oszustwem. Umawiają się na spotkanie. (źrodło: player.pl)

Zakochani po uszy 193 VOD. Cały odcinek online

Serial Zakochani po uszy emitowany jest w telewizji TVN 7 o godzinie 19:30. Odcinek 193 można obejrzeć już w internecie jeśli ma się wykupiony pakiet START na Player.pl. Obecnie kosztuje on zaledwie 5 zł na miesiąc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj