w ,

Stulecie Winnych sezon 2 odc. 6 VOD. Odcinek 19 online

Stulecie Winnych sezon 2 odcinek 5

Stulecie Winnych sezon 2 odcinek 6 online za darmo można obejrzeć na WP Pilot jako live stream z TVP 1 oraz powtórki na TVP VOD.

W Wielkanoc można obejrzeć odcinek 19 serialu Stulecie Winnych, czyli odcinek 6 sezonu 2. Początek w poniedziałek o godzinie 20:20 w TVP 1. Telewizja online za darmo dostępna jest na WP Pilot.

Powtórka Stulecie Winnych odc. 19 w TVP 1 wyemitowana zostanie w niedzielę, a w dowolnym momencie można ją obejrzeć w formie VOD. Odcinki sezonu 1 i sezonu 2 udostępniane są za darmo na TVP VOD. Nie trzeba więc szukać kopii na CDA, Youtube i innych platformach.

Oglądaj Stulecie Winnych na TVP VOD

Stulecie Winnych odc. 19 streszczenie

W warszawskim getcie wybucha powstanie. Róża z córką cudem wydostają się na aryjską stronę i znajdują schronienie w Stokrotce. Planowanie pomocy dla Róży zbliża do siebie Anię i Michała. Śniegocki zabiera Idę do siebie, a Ania idzie z Różą do domu, by ustalić z Kazimierzem przewóz obu do Brwinowa.

Mąż Ani zamiast pomóc, wykorzystuje sytuację… W tym czasie w Brwinowie każdy prowadzi swoją konspirację. Kazia i Bronia zajmują się produkcją bimbru. Stanisław kończy trumnę, w której zamierza przewozić broń.

Stulecie Winnych odc. 18 streszczenie

Konflikt między Anią i Kazimierzem pogłębia się. Ania czuje, że pieniądze, które mąż przynosi do domu, nie są uczciwie zarabiane. W kawiarni Stokrotka zjawia się Róża, która wydostała się z getta, by zdobyć lekarstwa dla synka. Ania obiecuje pomóc.

Jasiek Winny przebywa na zesłaniu na Syberii, gdzie podupada na zdrowiu. Stanisław Winny, po nawiązaniu kontaktu z partyzantami, w swoim warsztacie przechowuje broń i amunicję.

Tymczasem Anna Iwaszkiewicz z pomocą opłaconego przemytnika przechodzi przez bramę getta i dociera do Karwassera. Po kolejnej kłótni z pijanym Kazimierzem Ania oznajmia mężowi, że odchodzi i wybiega z mieszkania, mimo godziny policyjnej.

Przysięga streszczenie odcinka 150

Przysięga 150, 151 streszczenie odcinków

przysięga 151 i 152

Przysięga odcinki 152, 153 VOD. Streszczenie