Zakazany Owoc odcinek 376 wyemitowany zostanie w środę. Co się w nim wydarzy? Zobacz gdzie oglądać powtórki VOD i przeczytaj szczegółowe streszczenie odcinka.

W 376. odcinku popularnego tureckiego serialu „Zakazany owoc” widzowie będą świadkami kolejnych emocjonujących wydarzeń. Meric podejmuje pracę w firmie Dogana, co z pewnością wpłynie na dalszy rozwój fabuły. Ender, z kolei, usiłuje zbliżyć się do Ekina, a Cagatay robi wszystko, by wzbudzić zazdrość Dogana. Asuman pragnie skłócić Ezgi z Kumru, co zapowiada kolejne intrygi.

Odcinek zostanie wyemitowany w środę, 3 stycznia 2024 roku o godzinie 17:15 na antenie TVP2. Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć odcinka na żywo, dostępna będzie powtórka online za darmo. Zakazany Owoc odc. 376 opublikowany zostanie w serwisie VOD TVP (vod.tvp.pl). Dostępne są tam za darmo bez logowania i rejestracji, wszystkie odcinki.

„Zakazany owoc” to turecki serial obyczajowy z 2019 roku, który opowiada o losach sióstr Yildiz i Zeynep. Główną bohaterką jest Yildiz, która otrzymuje zadanie uwiedzenia pana domu, co zmienia jej życie. Serial cieszy się dużą popularnością wśród polskich widzów, a każdy nowy odcinek to kolejna porcja emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj