Berlin sezon 2 data premiery. Kiedy na Netflix?

Berlin sezon 2 data premiery. Kiedy nowe odcinki mogłyby się ukazać na Netflixie i czy w ogóle powstaną? Na razie nie ma oficjalnych informacji, ale dużo zależy od zainteresowania i opinii.

Serial Berlin to spin-off Domu z Papieru

Serial „Berlin” to hiszpańska produkcja, która jest spin-offem popularnego serialu „Dom z Papieru”. W swoich złotych czasach, Berlin, czyli Andrés de Fonollosa grany przez Pedro Alonso, zebrał gang w Paryżu, aby przeprowadzić jeden z najambitniejszych skoków w historii. Planował ukraść klejnoty o wartości 44 milionów euro w jedną noc. Jak można przypuszczać po obejrzeniu „Domu z Papieru”, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Berlin był postacią bardzo lubianą przez widzów. Mimo jego śmierci w drugim sezonie „Domu z papieru”, mogliśmy oglądać różnego rodzaju retrospekcje z jego udziałem. To jednak nie wystarczyło, dlatego podjęto decyzje o nakręceniu spin-offa.

Zwiastun serialu Berlin

Berlin sezon 2. Kiedy data premiery na Netflix?

I choć serial wzbudza różne opinie, to cieszy się dużą popularnością i nie brakuje osób, które chciałyby obejrzeć dalsze losy Anresa de Fonollosa. Berlin sezon 2 to na razie dość odległy temat, ponieważ Netflix nie podjął decyzji o zamówieniu nowych odcinków. Data premiery nie jest więc znana.

Jeśli „Berlin” okaże się równie popularny jak „Dom z Papieru”, Netflix prawdopodobnie nie będzie długo zwlekał z kontynuacją serii na kolejne sezony. W przypadku potwierdzenia drugiego sezonu, można by oczekiwać powrotu głównych postaci, w tym Berlina, oraz wprowadzenia nowych twarzy. Jednakże, na dzień dzisiejszy, nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat daty premiery drugiego sezonu „Berlina” na Netflix.

Ile odcinków ma serial?

Pierwszy sezon serialu „Berlin” składa się z ośmiu odcinków. Premierę miał 29 grudnia 2023 roku.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ