Zakazany Owoc odc. 235 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc 235 streszczenie odcinka. Emisja w TVP2 już w poniedziałek (12.06). W naszym serwisie dowiesz się co przyniesie dzisiejszy odcinek, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Zakazany Owoc 235 streszczenie

W serialu Zakazany Owoc odc. 235 Asuman postanawia wyruszyć z wnukiem do Halita, aby powstrzymać domniemany romans między nim a dekoratorką. Jednakże, w wyniku intrygi Sahiki, Yigit i Kaya dowiadują się prawdy o akcjach i porzucają Ender. Nagle, do rezydencji Halita powraca Yildiz. Kobieta jest niezadowolona, gdy dowiaduje się, że gospodarz zaprosił Kerima na kolację do swojego domu.

Zakazany Owoc odc. 232 VOD TVP PL

Premiera Zakazany Owoc odcinek 235 w poniedziałek 12 czerwca o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale dzisiejszy odcinek Zakazany Owoc na VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

Serial Zakazany Owoc emitowany jest od poniedziałku do piątku.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ