Wspaniałe stulecie odc. 285 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 22 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 285 streszczenie szczegółowe

Rustem i Hürrem wysyłają nauczyciela i doradcę Bajazyda do prowincji Selima. Chcą, by przeszkodził księciu w obmyślaniu intryg przeciwko bratu. Fahriye, zarządczyni z seraju, trafia do haremu Nurbanu. Ma pozbyć się młodej sułtanki. Selim otrzymuje drogie prezenty od kupca Yasefa Nassiego. Hürrem wysyła pogrążonemu w żałobie Bajazydowi nałożnice. Jedna z nich, Defne, okazuje się szpiegiem Nurbanu..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 285 wyemitowany zostanie w czwartek, 22 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 285 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 285 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj