Strona głównaTelewizja onlineWywiad z Harrym i Meghan online. Kiedy powtórka, gdzie obejrzeć?

Wywiad z Harrym i Meghan online. Kiedy powtórka, gdzie obejrzeć?

Wywiad z Meghan i Harrym po polsku wyemituje TVN24 w poniedziałek 8 marca. Zobacz gdzie oglądać live stream online oraz kiedy i gdzie obejrzeć powtórki w TV i internecie.

Wywiad z Meghan i Harrym gdzie obejrzeć?

Wywiad Oprah z Meghan i Harrym wzbudził olbrzymie zainteresowanie. Emisja za granicą cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, a w poniedziałek w mediach nie brakowało wielu newsów powstałych w oparciu o tę rozmowę.

„Oprah Winfrey przeprowadziła z Meghan, Księżną Sussexu, obszerny wywiad, obejmujący wszystko od pierwszych chwil życia w Rodzinie Królewskiej przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną aż po to, jak radzi sobie w życiu pod ogromną presją opinii publicznej. Następnie dołączył do nich Książę Harry, aby porozmawiać o swojej przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, a także nadziejach i marzeniach na przyszłość w związku z powiększającą się rodziną” – czytamy w zapowiedzi wywiadu.

Wywiad z Meghan i Harrym po polsku można obejrzeć w telewizji TVN24. Emisja w poniedziałek 8 marca o godzinie 20:30. Cała rozmowa trwa aż dwie godziny.

Gdzie i kiedy oglądać wywiad Oprah z Meghan i Harrym online za darmo? Legalny live stream w internecie za free nie jest dostępny. Telewizja TVN 24 na żywo dostępna jest na TVN24 GO (10 zł na 30 dni), Player.pl i WP Pilot.

Wywiad Oprah z Meghan i Harrym powtórka

Powtórki wywiadu z Meghan i Harrym mogą być dostępne w telewizji TVN i TVN24. Jak na razie nie wiadomo czy tak rzeczywiście będzie, dlatego warto zasiąść przed telewizorem w poniedziałkowy wieczór.

Cały wywiad z Meghan i Harrym online z pewnością trafi do internetu na platformy Player i TVN24 GO. Sporo osób będzie szukać wywiadu za darmo na Dailymotion, CDA i Youtube. Legalne kopie tam się jednak nie pojawią.

Jeśli powtórka w TV będzie dostępna, to poinformujemy o tym.

Meghan i Harry spodziewają się dziacka

Podczas wywiadu Oprah z Meghan i Harrym nie zabrakło niespodzianek. Słynna para zdradziła, że spodziewają się córeczki. Pociecha ma przyjść na świat latem. „Jesteśmy bardzo wdzięczni. Za każde dziecko, jedno, czy dwoje. Wszystko to jest niesamowite. Ale mieć chłopca i dziewczynkę… O co więcej można prosić? Mamy pełną rodzinę, nasza czwórka i nasze 2 psy” – powiedział Harry. Para ogłosiła radosne wieści w walentynki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj