w

„Lewiatan” Teatr Telewizji 2021. Powtórka VOD, obsada

Lewiatan Teatr Telewizji 2021

Teatr Telewizji 2021. Pierwszy spektakl w 2021 roku pt. „Lewiatan” już 8 marca. Gdzie i kiedy oglądać w TV, powtórki online na VOD? Poznaj obsadę nowego Teatru Telewizji.

„Lewiatan” Teatr TV 2021. Kiedy leci, powtórki

W 2021 roku Teatr Telewizji przygotował kilka premier. Już 8 marca o godzinie 21:00 w telewizji TVP 1 emisja spektaklu pt. „Lewiatan”. Live stream online można obejrzeć na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP1 na żywo w internecie za darmo. Spektakl „Lewiatan” potrwa 95 minut.

Wszystkie Teatry Telewizji online można oglądać również w VOD. Powtórka „Lewiatan” w internecie opublikowana zostanie po emisji w TVP 1. Powtórki w telewizji nie są emitowane.

Lewiatan streszczenie

Przedmiot znaleziony na miejscu brutalnego morderstwa dokonanego w Paryżu, złota przywieszka z logo statku, wskazuje, że morderca może przebywać na pokładzie luksusowego liniowca Lewiatan, płynącego z Southampton do Kalkuty. Prowadzący śledztwo komisarz policji francuskiej Gustaw Gauche, gromadzi w salonie Windsor wszystkich pasażerów pierwszej klasy, którzy nie mają znaczka, lub z innych względów wzbudzają podejrzenie. Podejrzani to przedstawiciele różnych narodowości i różnych kultur. Znajduje się wśród nich rosyjski dyplomata Erast Fandorin, który okaże się nie gorszym śledczym od komisarza. Podróż przyniesie dalsze ofiary i będzie obfitować w dramatyczne zwroty akcji, a śledztwo zakończy się zaskakującym finałem.

Lewiatan Teatr Telewizji 2021 obsada

Przekład: Małgorzata Buchalik
Reżyseria: Bartosz Konopka
Zdjęcia: Paweł Dyllus
Wykonawcy: Paweł Wiernik, Natalia Wolska
Aktorzy: Piotr Żurawski, Piotr Głowacki, Karolina Gruszka, Maria Dębska, Jan Marczewski, Hiroaki Murakami, Dominik Nowak, Anna Smołowik, Otar Saralidze, Tomasz Drabek, Jakub Snochowski, Maciej Cymorek, Katarzyna Dudek, Natalia Chmielewska, Mikołaj Kubacki

Wywiad Harry i Meghan powtórka

Wywiad z Harrym i Meghan online. Kiedy powtórka, gdzie obejrzeć?

Swiatek Cornet live stream transmisja

Świątek – Doi na żywo. Mecz online, transmisja i stream