w

Wspaniałe Stulecie odc. 86 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 86 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w Poniedziałek. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 86 streszczenie szczegółowe

W odcinku 86. serialu Wspaniałe Stulecie Sułtan dowiaduje się o tym, że Ibrahim został postrzelony i jest umierający. Ostatnią szansą ratunku są gorące źródła, do których zostaje zawieziony wielki wezyr pod opieką Nigar i Sümbüla. Wszyscy podejrzewają, że Hurrem zleciła zabójstwo Paszy. Prawdę wyjawia mężczyzna, który postrzelił Ibrahima.
Sułtan dowiaduje się o tym, że Ibrahim został postrzelony i jest umierający. Ostatnią szansą ratunku są gorące źródła, do których zostaje zawieziony wielki wezyr pod opieką Nigar i Sümbüla. Wszyscy podejrzewają, że Hurrem zleciła zabójstwo Paszy. Prawdę wyjawia mężczyzna, który postrzelił Ibrahima.
.

Turecki serial Wspaniałe Stulecie 86 wyemitowany zostanie w Poniedziałek 22 sierpnia o godzinie 15:55 oraz o 21:25 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1 lub o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie

Sociedad - Barcelona transmisja

Eleven Sports 1 online: Sociedad – FC Barcelona transmisja w TV

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 87 streszczenie szczegółowe