Wspaniałe stulecie odc. 310 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 310 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 29 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 310 streszczenie szczegółowe

Sulejman jest zirytowany pijaństwem syna i zakazuje picia wina w całym imperium. Syn Selima i Nurbanu, Murat, dzięki wsparciu Mihrimah zyskuje aprobatę sułtana i wręcza mu wyjątkowy podarunek. Tymczasem Nurbanu jest zaniepokojona nową faworytą księcia, Safiye, która tak jak ona pochodzi z weneckiego rodu Baffo..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 310 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 29 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

Wspaniałe stulecie odc. 310 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 310 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ