Dziedzictwo odc. 39 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo odc. 39 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 30 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 39 streszczenie odcinka

Osman nie może znieść ciężkiej atmosfery panującej między młodymi. Ali wciąż jest wściekły na Kiraz. Nieopatrznie używa słów, które dziewczyna często słyszała od brata i bardzo ją tym rani. Kiraz opowiada komisarzowi o swoim dzieciństwie. Seher dowiaduje się, że Selim zabrał broń i pojechał spotkać się z Yamanem w porcie. Selim nie zamierza robić nic głupiego, ale stanowczo ostrzega Yamana przed złym traktowaniem Seher. Kiedy przerażona kobieta przybywa na miejsce, jest już po rozmowie. Ikbal odwiedza Selima w restauracji. Przypadkiem słyszy, jak zamawia stolik i domyśla się, że zamierza oświadczyć się Seher..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 39 wyemitowany zostanie w wtorek, 30 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 39 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 39 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ