Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 302 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie we wtorek 18 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 302 streszczenie szczegółowe

Mihrimah kłamie w rozmowie z ojcem. Przysięga, że Bajazyd wyjedzie do Amasyi i nie zbierze wojska przeciwko Selimowi. Tymczasem Bajazyd próbuje znaleźć wsparcie gubernatorów, którzy wcześniej byli przychylni Mustafie. Fahriye atakuje Nurbanu. Podczas walki zostaje zasztyletowana przez sułtankę. Sulejman nadal nie może pogodzić się ze śmiercią Hürrem..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 302 wyemitowany zostanie we wtorek 18 lipca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka nie jest już emitowany następnego dnia rano.

Wspaniałe stulecie odc. 302 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 302 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj