GP Toruń online za darmo

Grand Prix Szwecji online za darmo. Gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Malilli? Wyniki live można śledzić w naszym serwisie, a live stream i transmisję udostępnia Eurosport Extra.

W sobotę 15 lipca 2023 roku czas na piąte zawody z cyklu Speedway Grand Prix. Tym razem rywalizacja toczyć będzie się w Szwecji. Jak poradzą sobie Polacy? Zobacz gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Malilli 2023.

Początek zawodów już dzisiaj o godzinie 19:00. Transmisja z Grand Prix Szwecji dostępna będzie jedynie w internecie. Studio rozpocznie się 30 minut wcześniej. Żużel na żywo i GP Szwecji w Malilli komentować będą Michał Korościel oraz Rafał Lewicki.

Gdzie obejrzeć żużel na żywo w internecie? Przede wszystkim GP Szwecji online za darmo można śledzić w naszej relacji live. Zdajemy sobie jednak sprawę, że większość kibiców szuka transmisji i live stream. Gdzie obejrzeć? Grand Prix Szwecji transmisja w internecie dostępna jest na Playerze.

Po dotychczasowych zawodach Speedway Grand Prix liderem klasyfikacji generalnej jest Bartosz Zmarzlik, który ma 70 punktów. Wyprzedza o dwanaście punktów Jacka Holdera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj