Wspaniałe stulecie odc. 273 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 273 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 5 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 273 streszczenie szczegółowe

Medycy podają cierpiącemu Cihangirowi syrop z opium, który ma uśmierzyć ból. Sulejman wpada w depresję, odnawiają się u niego stare choroby. Buntownicy w Konstantynopolu żądają głowy Rüstema. Dochodzi do sprzeczki między mężczyzną i Mihrimah. Jastrząb chce zabić Rüstema, lecz jego plany niespodziewanie krzyżuje Bajazyd..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 273 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 5 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 273 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 273 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ