w

Dziedzictwo odc. 42 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo odcinek 42 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 2 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 42 streszczenie szczegółowe

Yaman zabrania Seher zajmować się Yusufem. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego jest tak traktowana. Ikbal i Zuhal zaś są szczęśliwe z takiego obrotu spraw. Zuhal, chcąc zaimponować Yamanowi, kupuje Yusufowi łuk. Wzbudza to niepokój Seher. Kobieta w dalszym ciągu nie może się dowiedzieć od Yamana, co tak go wzburzyło. Postanawia udać się do jego mentora, Arifa. Gurbuz Soygiraj planuje zemstę na Yamanie. Przekonany, że Seher jest jego ukochaną, zamierza ją porwać. Komisarz wręcza Kiraz prezent – naszyjnik z onyksu. Dziewczyna jest bardzo poruszona. Potem Ali, Begum i Kiraz udają się razem na miasto na śniadanie. Ali jest zniesmaczony zachowaniem narzeczonej wobec kelnerów i zauroczony uprzejmością Kiraz..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odcinek 42 wyemitowany zostanie w piątek, 2 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 42 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 42 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Wspaniałe stulecie odc. 273 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 272 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?