Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 261 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 18 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 261 streszczenie szczegółowe

Sułtan pragnie ukrócić plotki o swojej śmierci. Ogłasza, że weźmie udział w piątkowej modlitwie w meczecie wybudowanym na cześć zmarłego księcia Mehmeta. Jego plany komplikuje jednak nagłe pogorszenie stanu zdrowia. Mustafa cały i zdrowy dociera do stolicy. Rüstem podstępem wysyła Selima do koszar janczarów z nadzieją, że książę zostanie zabity, a władzę przejmie Bajazyd. Hürrem błaga Mustafę o pomoc. Zdaje sobie sprawę, że janczarzy zrobią, co rozkaże im książę..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 261 wyemitowany zostanie w czwartek, 18 maja o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 261 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 261 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj