w

Dziedzictwo odc. 31 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo odc. 31 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 18 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 31 streszczenie odcinka

Ali niepokoi się tym, że Kiraz wychodzi na zakupy z Nadire, więc na wszelki wypadek postanawia ją śledzić. Po wyjściu z bazaru dziewczyna znika mu z oczu. Kiraz jest świadkiem, jak na ulicy ojciec znęca się nad synem. Mimo przestróg Alego interweniuje. W rezydencji trwają przygotowania do przyjęcia urodzinowego Yusufa. Ikbal i Zuhal traktują to jako okazję, by przypodobać się Yamanowi i zdyskredytować Seher. Yaman dowiaduje się, że Seher zaczęła pracę w restauracji Selima, żeby mieć pieniądze na prezent dla jego syna. Jedzie tam i żąda, aby natychmiast wróciła do domu..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 31 wyemitowany zostanie w czwartek, 18 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 31 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 31 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Manchester City - Real stream

Manchester City – Real Madryt online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i live stream?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 261 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?