Wspaniałe Stulecie odc. 217 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie odc. 217 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 217 streszczenie szczegółowe

W odcinku 217. serialu Wspaniałe Stulecie Faworyta księcia Mehmeta spodziewa się dziecka. Książę Mustafa wciąż ma żal do ojca za to, odebrał mu władzę w prowincji koronnej. Sulejman podejmuje decyzję o kolejnej wyprawie wojennej na zachód. Janczar Ilyas, zaufany towarzysz księcia, Mehmeta spotyka się potajemnie z sułtanką Mahidevran. Sułtanka Hatice przyznaje się do porwania Hürrem i popełnia samobójstwo..

Turecki serial Wspaniałe Stulecie 217 wyemitowany zostanie w wtorek 21 lutego o godzinie 14:00 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1 lub o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ