Wspaniałe Stulecie odc. 213 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie odc. 213 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w Wtorek. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 213 streszczenie szczegółowe

W odcinku 213. serialu Wspaniałe Stulecie Sułtanka Şah przez wzgląd na swoją córkę prosi sułtana, by darował Lütfü paszy życie. Zdymisjonowany wielki wezyr zostaje wygnany ze stolicy. Wbrew oczekiwaniom Hürrem, nowym wielkim wezyrem nie zostaje Rüstem, lecz Sulejman pasza. Trwają przygotowania do wyprawy na Europę. Barbarossa wyrusza do Manisy po księcia Mustafę. Sułtan ogłasza najstarszemu synowi swoją decyzję: na czas wojny ma on zarządzać stolicą, a po niej objąć we władanie Amasyę. W Manisie, najważniejszej prowincji imperium, ma go zastąpić Mehmet..

Turecki serial Wspaniałe Stulecie 213 wyemitowany zostanie w Wtorek 14 lutego o godzinie 14:00 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1 lub o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ