w

Wspaniałe Stulecie odc. 198 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 198 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w Środę. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 198 streszczenie szczegółowe

W odcinku 198. serialu Wspaniałe Stulecie Sułtanka Hürrem po raz kolejny zadłuża się, by wypłacić wynagrodzenia w haremie. Tym razem pożycza pieniądze od pewnej Wenecjanki pod zastaw jednej z parceli, którą otrzymała od sułtana. Niestety, list dłużny, który oddaje kobiecie, wpada w niewłaściwe ręce. Hürrem domyśla się, że wszystko zostało zaaranżowane przez sułtankę Şah. Rümeysa wciąż bezskutecznie próbuje uwieść księcia Mustafę. Sułtanka Şah wyrusza na spotkanie z sułtanem, by opowiedzieć mu o długu Hürrem. Żona sułtana postanawia zorganizować atak na powóz jego siostry, aby odzyskać list dłużny, który jest jedynym dowodem w sprawie..

Turecki serial Wspaniałe Stulecie 198 wyemitowany zostanie w Środę 25 stycznia o godzinie 14:00 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1 lub o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie

Dzikie Pszczoły 423

Dzikie Pszczoły 423. Streszczenie, czy odcinek się ukaże?

PSG – Al-Hilal & Al-Nassr online za darmo. Debiut Cristiano Ronaldo na żywo