Wspaniałe Stulecie odc. 193 streszczenie szczegółowe. Powtórka VOD TVP PL

Wspaniałe Stulecie odc. 193 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 193 streszczenie szczegółowe

W Wspaniałe Stulecie 193 Mustafa wyjaśnia sułtanowi powody swojej decyzji. Sułtan wybacza mu, lecz na czas wojny każe mu zostać w kraju. Mihrimah upokarza sułtankę Esmahan, zakochaną w księciu Mehmecie. Papież robi wszystko, by król Francji zawarł przymierze z Karolem Habsburgiem. Bajazyd buntuje się przeciwko decyzji sułtana, który po raz kolejny nie zabiera go ze sobą na wojnę. Sułtan nie zgadza się na ślub Bali beja z Esmahan.

Turecki serial Wspaniałe Stulecie 193 wyemitowany zostanie w środę 18 stycznia o godzinie 19:30 w TVP Kobieta oraz w czwartek 26 lutego w TVP 1. Powtórka dostępna będzie następnego dnia w TV. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ