Finał 40 kontra 20. Kto wygra i gdzie oglądać?

40 kontra 20 to program, który zyskał całkiem dużą popularność. Już dzisiaj (wtorek, 17.01) odbędzie się finał drugiej edycji. Gdzie oglądać, kto walczy o zwycięstwo i co jest nagrodą?

Finał 40 kontra 20 obejrzeć można we wtorek o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7. W ostatnim odcinku poznaliśmy dwie finalistki, które wybrał Tomek. Wybór padł na Magdę i Kasię, a program opuściła Monika. Dzisiaj poznamy wybranki Toma. Na kogo zdecyduje się 44-letni mężczyzna? Do wyboru są Amira, Amello oraz Dżoana.

W finale Tom i Tomek zabiorą swoje wybranki na randki. Po nich panowie będą musieli podjąć ostateczne decyzje. Do wygrania jest… miłość.

– Już po pierwszej edycji było wiadomo, że nie ma nagrody finansowej, ani np. wyjazdu dla wygranej pary lub jakiegoś upominku. W tym programie chodzi o miłość. Zostanie to bardzo ładnie pokazane jak dwie pary, które ze sobą wyjdą, wygrały miłość i to im starczyło. Zdradzę nawet, że dwie pary utrzymały faktycznie ten związek z powrotem w Polsce, ale nie wiem, na jak długo – napisała na Instagramie Amira.

Wpis w mediach społecznościowych zamieścił również Tom Grabowsky. – Coś się kończy i coś się zaczyna. Obiecuje że będą niespodzianki. Dziękujemy Wszystkim którzy byli zaangażowani w cały projekt. To był świetny czas. No i oczywiście Widzom, że byli z nami. Dużo Miłości i przyjaźni dla wszystkich. Thx – czytamy na Instagramie Toma.

Oglądaj finał 40 kontra 20 online lub w TV. Poniżej można zobaczyć zwiastun finału.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ