Wspaniałe Stulecie 18 streszczenie szczegółowe odcinka (powtórka VOD lektor PL)

Wspaniałe Stulecie odc. 18 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 16 maja. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 18 streszczenie szczegółowe

W odcinku 18. serialu Wspaniałe Stulecie Zrozpaczona Hatice nie chce wyjść za mąż za mężczyznę, którego nie kocha. Decyduje się na desperacki krok. Sułtan ignoruje jednak jej sprzeciw i postanawia wyprawić zaręczyny jeszcze przed wyprawą na Rodos. Podczas przyjęcia dochodzi do tragedii. Hürrem niespodziewanie otrzymuje dobrą wiadomość. Chce się nią podzielić z władcą. Sulejman nie podziela jej entuzjazmu..

Turecki serial Wspaniałe Stulecie 18 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 16 maja o godzinie 14:00 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1 lub o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ