Wspaniałe Stulecie 14 streszczenie szczegółowe odcinka (powtórka VOD lektor PL)

Wspaniałe Stulecie odc. 14 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 10 maja. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 14 streszczenie szczegółowe

W odcinku 14. serialu Wspaniałe Stulecie Na świat przychodzi pierwsze dziecko Hürrem. Ibrahim stara się wspierać Mahidevran i jej syna Mustafę. Lala Pasza dowiaduje się, że niewolnica, która miała zostać jego synową, właśnie urodziła dziecko sułtana. Władca, chcąc uniknąć skandalu, odprawia mężczyznę z pałacu. Tymczasem trwają przygotowania do wyprawy na Rodos..

Turecki serial Wspaniałe Stulecie 14 wyemitowany zostanie w wtorek, 10 maja o godzinie 14:00 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1 lub o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ