w ,

Urodzona Gwiazda odc. 2 i 3. Streszczenie szczegółowe, ile odcinków?

Urodzona Gwiazda ile odcinków

Urodzona Gwiazda streszczenie odcinków 2 i 3. Serial emitowany jest w telewizji TVP 2. Wszystkie odcinki obejrzeć można również na TVP VOD.

Serial Urodzona Gwiazda w TVP 2 emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 21:50. Powtórki odcinków dostępne są jedynie w internecie.

Urodzona Gwiazda online na żywo dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP 2 live stream. Wszystkie odcinki udostępniane będą również na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Urodzona Gwiazda na TVP VOD

Urodzona Gwiazda ile odcinków? Serial składa się z 12 części. W tym tygodniu obejrzeć można jeszcze odc. 2 i 3.

Urodzona Gwiazda odcinek 2 streszczenie

Klaudia nie nie chce przyjść na próbę. Tymczasem rektor uczelni postanawia wystawić zespół Szachowskiego do miejskiego konkursu zespołów muzycznych. Najlepsze mają zostać wysłane do Moskwy na Międzynarodowy Festiwal Mlodzieży i Studentów. Na spacerze w parku Paweł słucha znanej piosenkarki Niki Umanskiej. Zdesperowany chce prosić ją o pomoc. Nika, jego dawna koleżanka ze studiów, sama zgłasza się na solistkę do zespołu.

Urodzona Gwiazda odcinek 3 streszczenie

Klaudia zaczyna ćwiczyć śpiew w domu Pawła, nie wychodzi jej to jednak najlepiej. Niezniechęcony Paweł zamawia dla Klaudii sukienkę u krawcowej i zmusza do intensywnego biegania, by jego przyszła solistka poprawiła figurę. Klaudia po raz pierwszy śpiewa z zespołem. Między nią a Pawłem rozwija się uczucie. Niestety, intrygi Koli i Leny doprowadzają do konfliktu między zakochanymi.

Królowa piękności odc. 2

Królowa piękności odc 12 streszczenie. Oglądaj ostatni odcinek na VOD TVP

Wisła - Lech online za darmo

GÓRNIK – LECH na żywo. Live stream, transmisja. Gdzie oglądać?