Królowa piękności odc 12 streszczenie. Oglądaj ostatni odcinek na VOD TVP

Królowa piękności odc 12 – streszczenie odcinków. Serial po polsku można oglądać codziennie w telewizji TVP 2, a powtórki w internecie na TVP VOD.

Królowa piękności po polsku w TVP2 można oglądać codziennie o wieczorem. Ile odcinków ma serial? Łącznie 12. Ostatni odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek 18 stycznia. Królowa Piękności odc. 12 rozpocznie się o 21:50 – tuż po M jak Miłość.

Wszystkie odcinki publikowane są również na w internecie, gdzie można je oglądać za darmo dzięki platformie TVP VOD. Z kolei TVP 2 online za free dostępna jest na WP Pilot.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków Królowa piękności odc 12,

Królowa piękności odc. 11 streszczenie

Katia Panowa dostaje imienne zaproszenie do Paryża od firmy Christian Dior i pomyślnie przechodzi przesłuchanie partyjne. Jej radość dopełnia fakt, że jest w ciąży. Postanawia wykorzystać szansę i zostać w Paryżu. Niestety, na schodach samolotu aresztuje ją KGB. Katia jest brutalnie przesłuchiwana przez Sznyriowa, a następnie trafia do szpitala psychiatrycznego. Lekarka naczelna dowiaduje się o ciąży Kati i zleca wykonanie aborcji. Walerka sprowadza notariusza do domu Wiery Nieczajewej i podstępem sprawia, że w testamencie właścicielki dom zostaje zapisany na niego.

Królowa piękności odc. 12 streszczenie

Katia zamierza popełnić samobójstwo. Ratuje ją pielęgniarka Jula, która mówi, że oszukała przełożoną i nie wykonała zabiegu. Kobieta pomaga Panowej w ucieczce ze szpitala. W samochodzie czeka na nią Rem. Niebawem we Francji ukazuje się książka Feliksa. Dina prosi Sznyriowa o ostatnie spotkanie. Zabija byłego kochanka, a następnie odbiera sobie życie. Marianna dowiaduje się, że jej rodzice zginęli z winy ciotki Wiery. Upija się i dusi ją poduszką. Walerka otrzymuje stanowisko zastępcy redaktora naczelnego i przejmuje zapisany mu w testamencie dom.

Serial Królowa Piękności
Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ