w

Urodzona Gwiazda odc. 12 streszczenie, odcinek VOD

Urodzona Gwiazda streszczenie odcinka 13

Urodzona Gwiazda streszczenie odcinka 12. Oglądaj powtórki na TVP VOD. Ile odcinków ma serial Urodzona Gwiazda? Odc. 12 to ostatni odcinek.

Urodzona Gwiazda odc. 12 zakończy emisję tego serialu, który w Polsce przyjął się znakomicie. Każdego wieczoru w TVP 2 oglądało go mnóstwo widzów, którzy tuż po zakończeniu emisji, chcąc zaspokoić swoją ciekawość szukali streszczenia odcinków.

Ile odcinków wyemituje TVP2? Cały serial składa się z 12, co oznacza, że w czwartek 19 lutego wyemitowany zostanie ostatni odcinek. Co wydarzy się w Urodzona Gwiazda odc. 12?

Powtórki serialu można oglądać na TVP VOD. Dostępne są tam wszystkie odcinki, również Urodzona Gwiazda odc. 1, co umożliwia obejrzeć serialu od początku. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 2.

Urodzona Gwiazda streszczenie odcinka 12

Urodzona Gwiazda odc. 12: Kiriłłow wywozi Klaudię do rządowego sanatorium. Tam odnajduje ją Stiopa. Cała sprawa wydaje mu się podejrzana. Jedzie do Leningradu, by to wyjaśnić. Po drodze ma wypadek samochodowy, który specjalnie spowodował Kiriłłow. W pokoju Kiriłłowa Klaudia znajduje sprzęt do nagrywania i odkrywa, że nie toczy się żadne śledztwo przeciwko Pawłowi. Wyjeżdża z sanatorium. Po drodze spotyka Pawła. Małżonkowie godzą się. Zespół Planeta jedzie do szpitala odwiedzić Stiopę, który jest w stanie krytycznym. Przy łóżku kolegi zaczyna śpiewać piosenki.

Liga Mistrzów online

FC Barcelona – PSG transmisja online. Gdzie obejrzeć na żywo?

LAB online

Serial LAB online. Streszczenie odcinków, gdzie oglądać?