LAB online

LAB to nowy serial, który oglądać można w telewizji TVN. Prezentujemy opis, streszczenia odcinków oraz informacje gdzie oglądać serial LAB online za darmo.

LAB serial online

Serial LAB w telewizji TVN można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Gdzie oglądać odcinki online za darmo? Live stream z TVN za darmo udostępniany jest na platformie WP Pilot.

Powtórki odcinków LAB dostępne są o godzinie 13:50. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze następnego dnia. Piątkowe odcinki można obejrzeć w poniedziałek.

LAB serial online dostępny jest oczywiście na platformie Player. Podobnie jak inne produkcje TVN i powiązanych kanałów TV. Niestety od lutego dostęp do telewizji Player nie jest już darmowy i aby oglądać seriale w VOD należy wykupić wybrany pakiet. Najtańszy kosztuje obecnie 4 zł.

LAB odcinek 5 streszczenie

Umiera mąż znanej radnej i właściciel dużej firmy deweloperskiej. Mężczyzna zjadł egzotyczne danie. Początkowo śledczy podejrzewają błąd kucharza, ale podczas dochodzenia znajdują ślady, które wskazują na celowe podanie trucizny. Wkrótce na jaw wychodzą kolejne tajemnice zmarłego. Jak się okazuje, był homoseksualistą, a żona doskonale o tym wiedziała. Wydaje się, że to układ idealny, jednak z czasem przestał im pasować. Denat od dawna kochał kogoś innego i postanowił zawalczyć o miłość. Jeden z pracowników LAB-u, Kacper Kraś, prowadzi potajemnie vlog o tematyce kryminalistycznej. Przyłapuje go Brygida. Obiecuje niczego nie mówić jego szefowi, Pawłowi Koniecznemu.

O czym jest serial LAB?

„Lab” to nowy, codzienny serial kryminalny, który od pierwszej minuty zaskoczy i będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, handel ludźmi. „Lab” to pierwszy taki serial, gdzie widzowie będą w samym centrum wydarzeń i krok po kroku zobaczą kolejne etapy śledztwa – od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj