w

The Voice Kids 2024 na żywo online. Odcinki live, powtórki w TV i VOD

The Voice Kids 2024 odcinki online na żywo i powtórki

The Voice Kids 7 na żywo online i w TVP 2. Zobacz gdzie oglądać odcinki jako live stream w internecie oraz powtórki w TV i na VOD TVP.

The Voice Kids 7 odcinek 1

Premiera The Voice Kids 2024 odc. 1 w sobotę 24 lutego o godzinie 20:00. Tego dnia wyemitowane zostaną odcinki materiały z przesłuchań. Zapraszamy do oglądania odcinków The Voice Kids 7 na żywo.

The Voice Kids 2024 na żywo – live stream online

The Voice Kids 2024 odcinki online na żywo za darmo można oglądać jako live stream w internecie z telewizji TVP 2. Legalnie i za darmo daje taką możliwość platforma WP Pilot, gdzie w darmowym pakiecie znajduje się możliwość oglądania kilkunastu telewizji.

Jeśli więc chcecie obejrzeć The Voice Kids 7 na żywo – odcinek 1 w porze emisji w TVP 2, to warto skorzystać z tej metody. Co ważne WP Pilot umożliwia oglądanie The Voice Kids live za granicą.

The Voice Kids online – powtórki VOD TVP 2024

Nie każdy może jednak oglądać The Voice Kids na żywo i szuka informacji gdzie obejrzeć powtórki. Wszystkie odcinki publikowane są na platformie TVP VOD. Dostęp do The Voice Kids online w formie VOD jest darmowy.

OGLĄDAJ THE VOICE KIDS NA VOD TVP

Można tam obejrzeć nie tylko dzisiejszy, ostatni odcinek, ale również wszystkie z The Voice Kids 7, jak i wcześniejszych edycji.

Powtórka The Voice Kids z soboty leci również w TV – w niedzielę 11:40 w TVP oraz w poniedziałek o 22:40 i w środę o 15:15 w TVP Rozrywka.

W programie The Voice Kids 7 wciąż w roli prowadzących można obejrzeć Idę Nowakowską oraz Tomasza Kammela. W roli trenerów drużyn wystąpią Cleo, Tomson i Baron z zespołu Afromentaz oraz zamiast Dawida Kwiatkowskiego Natasza Urbańska.

Lech – Śląsk online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream w internecie?

Adamek Khalidov na żywo

KSW Epic stream free. Gdzie oglądać transmisję online za darmo?