Strona głównaPremieryThe Boys sezon 4 kiedy premiera? Odc. 1 potwierdzony

The Boys sezon 4 kiedy premiera? Odc. 1 potwierdzony

The Boys sezon 4 data premiery? Kiedy ukaże się odc. 1 i nowy sezon jeszcze nie wiadomo, ale jego powstanie zostało już oficjalnie potwierdzone i wiadomo, że trwają pracę, aby The Boys 4 na platformie Amazon Prime pojawił się w 2023 roku.

Serial The Boys 4 potwierdzony

The Boys to jeden z najpopularniejszych seriali, który można oglądać na platformie Amazon Prime. Cieszy się on doskonałymi opiniami i oglądalnością, choć oczywiście nie jest o nim aż tak głośno, jak w przypadku niektórych hitów Netflixa.

W czerwcu 2022 roku ukazał się sezon 3, który zebrał bardzo dobre recenzje. Poziom z dwóch pierwszych części został utrzymany, co jest rzadkością. W serwisie FIlmweb serial The Boy ma ocenę 8.3, a na IMDB aż 8,9.

The Boys sezon 4 kiedy premiera?

Oczywiście wielu widzów po tym, jak obejrzeli nowe odcinki i sezon 3, zaczęło zastanawiać się kiedy premiera The Boys sezon 4. Na szczęście wytwórnia oraz Amazon nie trzymali fanów długo w niepewności i szybko potwierdzili, że sezon 4 powstanie. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że trwają już prace nad nowymi odcinkami, zdjęcia ruszą w lipcu i mają zostać zakończone do końca 2022 roku, co może oznaczać, że The Boys sezon 4 data premiery zostanie ustalona na czerwiec 2023.

Ile odcinków będzie miał sezon 4? Podobnie jak wszystkie poprzednie – osiem.

Oglądaj serial The Boys po polsku

Do tej pory ukazały się trzy sezony na które składa 24 odcinki. Wszystkie po polsku można obejrzeć na platformie Amazon Prime. Jeśli jeszcze nie zaczęliście oglądać The Boys, to gorąco polecamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj