w

Cobra Cai sezon 5 kiedy? [Data premiera]

Cobra Kai sezon 6 kiedy

Cobra Kai sezon 5 – data premiery. Kiedy nowe odcinki ukażą się na Netflix? Oficjalnie potwierdzono datę premiery na 9 września 2022 roku. Jest już dostępny zwiastun nowego sezonu.

Cobra Kai na Netflix

Cobra Cai to spin-off filmu Karate Kid. Pierwsze dwa sezony były przygotowane na Youtube Red, ale potem serial wykupił Netflix. W 2022 roku ukazał się sezon 4. Do tej pory łącznie wyszło 40 odcinków.

Serial Cobra Kai zyskuje coraz większą popularność. Po premierze sezonu 4 coraz więcej osób zaczęło oglądać serial o karate od odcinka pierwszego. Wszyscy nie mogą doczekać się kiedy pojawi się data premiery sezonu 5.

Cobra Kai sezon 5 kiedy premiera?

Data premiery Cobra Kai 5 została już oficjalnie potwierdzona. Zobaczyć można też zwiastun nowych odcinków. O czym będzie nowy sezon? Po szokujących wynikach turnieju All Valley Terry Silver rozwija imperium Cobra Kai, forsując swój styl karate „bez litości”. Kreese siedzi w więzieniu, a Johnny Lawrence odkłada karate na bok, aby naprawić wyrządzone przez siebie szkody, Daniel LaRusso musi więc wezwać na pomoc dawnego przyjaciela

Cobra Kai sezon 5 premierę będzie miał 9 września 2022!

Wiele wskazuje na to, że Cobra Kai sezon 5 nie będzie ostatnim. To zbyt duży hit, aby kończyć go już teraz.

Scenarzyści mają gotowy pomysł na finał serialu, ale jak długo ciągnąć będzie się historia zależy od Netflixa.

Wszystkie odcinki Cobra Kai z sezonu 1, 2, 3 i 4 można obejrzeć na Netflix. Serial ma bardzo dobre opinie. Na filmweb internauci dali mu średnią ocenę 8,0.

The Boys sezon 4 kiedy

The Boys sezon 4 kiedy premiera? Odc. 1 potwierdzony

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 55 streszczenie szczegółowe