Skazana odc. 3 i 4 streszczenie. Ile odcinków? Gdzie obejrzeć za darmo powtórki online?

Skazana streszczenie odc. 3 i 5. Gdzie obejrzeć serial online za darmo? Ile odcinków ma sezon 1 Skazanej? Czy są powtórki w TV i internecie? Poznaj szczegóły tej produkcji TVN.

Serial Skazana gdzie obejrzeć?

Serial Skazana to kolejna popularna produkcja „Player Original”. Początkowo odcinki można było oglądać jedynie online na platformie Player. Wiosną 2022 roku tradycyjnie serial doczekał się również premiery w telewizji TVN.

Odcinki emitowane są co tydzień – w środy o 21:35. 11 maja obejrzeć można odcinek 4, a już tydzień później premiera Skazana odc. 4. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo? W porze emisji serialu w TV można skorzystać z platformy WP Pilot, udostępniającej TVN na żywo w internecie za darmo.

Streszczenia odcinków prezentujemy poniżej. Jeśli ktoś przegapił ostatni odcinek, to powtórka w TV w następną środę o godzinie 0:15. Na szczęście jest wygodniejszy sposób na oglądanie powtórki, czyli dostęp do serialu Skazana online w formie VOD na Player.PL.

Skazana ile odcinków?

Ile odcinków liczy serial Skazana? Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. Wiadomo już, że powstanie sezon 2, który premierą na Player.PL będzie miał jeszcze w 2022 roku. Z pewnością wszyscy widzowie z niecierpliwością będą oczekiwać na nowe odcinki.

Skazana streszczenie odcinków

Skazana odc. 3 streszczenie

Alicja nie chce wskazać, kto ją okaleczył. Takie zachowanie wzbudza szacunek u osadzonych, podobnie jak znajomość prawa, budująca Mazur więzienny autorytet. Kierujący oddziałem zamkniętym „Penis” (kierownik penitencjarny), przekazuje Alicji wyczekiwany list z sądu. Niestety mecenas Bednarek, który jest jej pełnomocnikiem procesowym,  zbyt późno składa apelację – wyrok staje się prawomocny.

Teraz jedynym ratunkiem wydaje się być wznowienie śledztwa, dlatego Alicja prosi o pomoc przyjaciela – mecenasa Serafina. Za wstawiennictwem lekarki z zakładu karnego – Basi, była sędzia zostaje przydzielona do pracy w ambulatorium. Tam przypadkowo odkrywa coś, co pozwoli jej przetrwać kolejne dni. Hania, córka Alicji, zaprzyjaźnia się z Wiki, stałą bywalczynią w klubie nocnym Pawła, gdzie handluje narkotykami. Nastolatka zmienia się pod jej wpływem.

Skazana odc. 4 streszczenie

Alicja usiłuje ustalić, kto wrobił ją w zabójstwo Ludmiły. Ma ograniczone możliwości, jednak w więzieniu coraz częściej pojawia się nadkomisarz Cedro, prowadzący śledztwo w sprawie zabójstwa Sary. Obecność nadkomisarza jest szansą na zainteresowanie go jej sprawą. Była sędzia, znając tajemnicę dyrektora Dworaka – „Penisa”, wymusza na nim dostęp do rejestru przepustek osadzonych i tak dociera do kluczowej informacji związanej z Sarą.

Alicja z utęsknieniem wyczekuje spotkania z córką, szykując niespodziankę na jej siedemnaste urodziny. Jednak w tym czasie Paweł obsypuje pasierbicę drogimi prezentami, odsuwając Hanię od matki.

Kosa, po zakończonej hospitalizacji, wraca na odział zamknięty. Narkotyki, które miała rozprowadzać w więzieniu, zaginęły. Nie mając pieniędzy na kolejną dostawę, wpada na szokujący pomysł.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ