Przysięga 645 streszczenie szczegółowe

Przysięga 645 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku. Emisja zaplanowana jest na środa, 25 maja. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.

Przysięga odc. 645 streszczenie szczegółowe

W 645. odcinku serialu Przysięga Emir znajduje Gulperi z Ahmetem w lesie. Żona przyznaje, że zna go od dziecka, to brat Fatmy. Właśnie prowadzi chłopaka na miejsce śmierci jego siostry. Emir jest rozczarowany jej kłamstwem. Tulay kupuje Emirowi luksusowy pojemnik na długopisy. Gulperi, która zrobiła własny z drewna, na widok drogiego prezentu rywalki, swój wyrzuca do kosza. Emir wyjmuje go i zabiera ze sobą. Tulay daje kurierowi polecenie, by dostarczył Emirowi zdjęcia Ahmeta i Gulperi. Munevver doznaje po operacji udaru i traci mowę. Narin obwinia o to siebie i składa wymówienie z pracy. Kemal ma nadzieję, że Mert odzyska wykasowane nagranie z kamer przed domem..

Przysięga 645 wyemitowana zostanie w środa, 25 maja o godzinie 16:05. Powtórka dostępna będzie następnego dnia () o 5:15. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu Przysięga

Skazana sezon 2 kiedy premiera

Skazana odc. 3 i 4 streszczenie. Ile odcinków? Gdzie obejrzeć za darmo powtórki online?

Wspaniałe Stulecie odc. 201 dzisiejszy odcinek

Wspaniałe Stulecie 25 streszczenie szczegółowe odcinka (powtórka VOD lektor PL)