Serial Herkules odc. 1 streszczenie. Kiedy leci powtórka?

Herkules odc. 1 streszczenie i powtórka. Zobacz co wydarzyło się w odcinku 1 serialu Herkules, który można oglądać w TVN.

Premiera serialu Herkules odcinek 1 w poniedziałek 5 września o godzinie 21:35. Powtórka wyemitowana zostanie w środę i niedzielę, a także jest już dostępna na platformie Player.

Jeśli przegapiliście dzisiejszy odcinek, to poniżej prezentujemy jego streszczenie. Zobacz również gdzie oglądać Herkules online za darmo.

Herkules odc. 1 streszczenie: Herkules Nowak po raz kolejny oblewa egzamin do szkoły policyjnej. Krytykuje policjantów, którzy jego zdaniem mało profesjonalnie przygotowali część praktyczną egzaminu. Herkules ma ogromną wiedzę kryminalistyczną i niespotykane zdolności analityczne. Niestety dużo gorzej u niego z nawiązywaniem relacji i podstawowymi zdolnościami psychologicznymi, które są niezbędne w pracy śledczego. To właśnie podczas egzaminu po raz pierwszy krzyżują się drogi Herkulesa i policjantki Sylwii Mazur (Weronika Książkiewicz).

Kiedy główna bohaterka wraca na komendę okazuje się, że jej kariera śledcza szybko może się zakończyć. Po emocjonalnej rozmowie ze swoim szefem Jackiem Wojdą (Mirosław Haniszewski), dostaje od niego ostatnią szansę. Jeśli  nie odnajdzie zaginionej kilka miesięcy wcześniej nastolatki Oli Czabaj – zostanie „zesłana” do wydziału gospodarczego. Sprawa zaginięcia dziewczyny wydaje się beznadziejna. Wcześniej zajmowało się nią wielu policjantów, ale niestety z marnym skutkiem. Śledczy założyli, że Ola popełniła samobójstwo. Jednak jej ciała nigdy nie odnaleziono. W desperacji Sylwia szybko przypomina sobie o genialnym analityku, którego poznała w trakcie egzaminu i prosi go o pomoc przy śledztwie. Udział Herkulesa w dochodzeniu musi pozostać tajemnicą. Jak potoczy się ich współpraca?

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ