Herkules online za darmo. Gdzie oglądać, ile ma odcinków?

Serial Herkules ile ma odcinków? Gdzie oglądać online za darmo? Zobacz więcej szczegółów na temat nowego serialu, który można obejrzeć w TVN.

Premiera serialu Herkules już 5 września. To jedna z nowości w jesiennej ramówce TVN. Odcinki emitowane będą w poniedziałki o godzinie 21:35.

Herkules ile odcinków ma serial? Wiadomo już oficjalnie, że będzie ich osiem. Przynajmniej w pierwszym sezonie, bo oczywiście można zakładać, że jak oglądalność będzie satysfakcjonująca, to powstanie sezon 2.

Herkules online za darmo można oglądać w porze emisji w TV. Telewizja TVN stream za free udostępnia na WP Pilot. Z tej opcji można skorzystać w porze, gdy emitowane są powtórki.

Powtórka ostatniego odcinka leci w środę o 00:20 i w niedzielę o 12:15. Oczywiście wszystkie odcinki serialu Herkules publikowane są na platformie Player, gdzie można je obejrzeć nawet przed premierą w TV. Niestety to nie jest opcja darmowa.

W naszym serwisie dowiesz się nie tylko gdzie oglądać odcinki online, powtórki, ale także przeczytasz streszczenia serialu.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ