Rolnik Szuka Żony 9 odcinek 7 online na żywo i powtórka

Rolnik Szuka Żony 9 odcinek 7 można obejrzeć nie w niedzielę, a we wtorek 1 listopada. Zobacz w jaki sposób oglądać cały odcinek na żywo lub powtórkę.

Nowe odcinki programu Rolnik Szuka Żony można oglądać w niedziele o 21:15 w telewizji TVP 1. Czasami jednak są od tego wyjątki i zazwyczaj w święta również emitowany jest odcinek.

Właśnie z tego powodu Rolnik Szuka Żony 9 odc. 7 obejrzeć można we wtorek, 1 listopada. Początek o 21:15 w telewizji TVP 1. Wcześniej premiera nowego odcinka serialu Wojenne Dziewczyny.

Z pewnością nie każdy o tym wie lub po prostu nie miał czasu, aby zasiąść przed TV, więc jeśli przegapiliście Rolnik Szuka Żony 9 odcinek 7, to powtórka z wtorku poleci w TV w niedzielę o 14:50.

Co wydarzy się w odcinku 7? Z biegiem czasu gospodarze coraz lepiej poznają swoich gości. Kandydat i kandydatki na męża i żony sprawdzają, jak żyje im się na wsi. Uczucia między uczestnikami powoli się krystalizują, a widzowie podpatrzą, czy na pewno rozwijają się we właściwym kierunku.

Gdzie oglądać Rolnik Szuka Żony 9 online za darmo? Powtórki publikowane są na TVP VOD. Można tam obejrzeć ostatni odcinek, a także wszystkie poprzednie sezony. W porze emisji odcinków w TVP 1 można skorzystać z WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online za darmo. To doskonały sposób, aby oglądać Rolnik Szuka Żony online za granicą.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ