PSG – FC Barcelona transmisja online za darmo. Live stream z TVP1

TVP 1 na żywo pokaże mecz Ligi Mistrzów PSG – FC Barcelona. Transmisja za darmo dostępna będzie nie tylko w TV, ale również w internecie. Live stream udostępnia sport.tvp.pl, aplikacja mobilna TVP Sport oraz WP Pilot.

TRANSMISJA W INTERNECIE ZA DARMO

PSG – FC Barcelona – walka o ćwierćfinał Ligi Mistrzów

Mecz PSG – FC Barcelona to zdecydowanie największy hit Ligi Mistrzów. We wtorek emocji nie brakowało, a środa również zapowiada się bardzo ciekawie.

W pierwszym meczu Paris Saint-Germain wygrało z Barceloną 4:1 i jest zdecydowanie bliższe awansu do ćwierćfinału. Szczególnie, że rewanż zagrają na własnym boisku. Co prawda bez kibiców, ale i tak atut własnego boiska ma duże znaczenie.

PSG nie może jednak lekceważyć Barcelony, bo trzy lata temu odpadli z Hiszpanami pomimo wygrania 4:0 w pierwszym spotkaniu. Wtedy jednak rewanż odbywał się na Cam Nou, a FC Barcelona była niesiona dopingiem kibiców.

Transmisja w TV z PSG – FC Barcelona

Rewanżowy mecz PSG – FC Barcelona na żywo z pewnością będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Gdzie oglądać transmisję? Oprócz telewizji Polsat Sport Premium 1 mecz na żywo pokaże również TVP 1.

Spotkanie skomentują Bożydar Iwanow (Polsat Sport Premium 1) oraz Maciej Iwański i Robert Podoliński (TVP 1).

Po zakończeniu meczu Paris Saint-Germain – Barcelona w telewizji TVP 1 można obejrzeć skróty meczów Ligi Mistrzów.

PSG – FC Barcelona live stream online za darmo

Mecze Ligi Mistrzów transmitowane w TVP 1 na żywo można oglądać za darmo również w internecie. Gdzie obejrzeć transmisję? Live stream udostępnia sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport. TVP1 online za free dostępna jest również na WP Pilot. Transmisja aktywna będzie tam również dla kibiców z zagranicy.

Początek meczu PSG – FC Barcelona w środę 10.03.2021 o godzinie 21:00. Zapraszamy do oglądania meczu na żywo w TV lub online.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ