Line of Duty sezon 6. Kiedy premiera w Polsce na Netflix?

Line of Duty 6 – kiedy premiera sezonu 6 w Polsce? Wiadomo już kiedy nowe odcinki ukażą się w Wielkiej Brytanii . Kiedy Line of Duty sezon 6 ukaże się w Polsce na Netflix jeszcze nie wiadomo.

Line of Duty sezon 6 kiedy premiera?

Line of Duty to brytyjski serial kryminalny, który premierę miał w 2012 roku. Do tej pory ukazało się pięć sezonów. Ile mają odcinków? Łącznie ukazało się 29 odcinków, które trwają blisko godzinę.

Widzowie już nie mogą się doczekać kiedy premiera sezonu 6 Line of Duty w Polsce. Data premiery nie jest jednak znana. Wiadomo jednak, że w marcu 2021 roku ukaże się Line of Duty sezon 6 w brytyjskim CNN.

Line of Duty sezon 6 premiera w Polsce na Netflix

Czy Line of Duty sezon 6 na Netflix będzie dostępny? Z pewnością tak! Niestety nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone kiedy to nastąpi. Można być jednak dobrej myśli, bo skoro odcinki z sezonu 6 są już gotowe i będą lecieć zagranicą, to w najbliższym czasie powinno dojść do premiery w Polsce na platformie Netflix.

Wiadomo, że Line of Duty 6 ma mieć więcej odcinków, niż poprzednie sezony. Nie będzie to również ostatni sezon.

Line of Duty sezon 6 kiedy premiera w Polsce?

Jeśli jeszcze nie oglądaliśmy odcinków serialu Line of Duty, to wszystkie odcinki online dostępne są po polsku na platformie Netflix.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P