Przysięga 833 streszczenie szczegółowe

Przysięga 833 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku. Emisja zaplanowana jest na środa, 22 marca. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.

Przysięga odc. 833 streszczenie szczegółowe

W 833. odcinku serialu Przysięga Narin i jej mąż idą na badanie USG. Wreszcie dostają dobre wieści. Do Kemala dzwoni dyrektor szkoły Masal. Okazuje się, że dziewczyna musi szybko lecieć do Wiednia do szkoły, gdyż czeka ją egzamin. Cała rodzina postanawia zorganizować jej pożegnanie. Masal smuci się, że musi wyjechać i zostawić bliskich. Gulperi czeka z Emirem w szpitalu na wiadomość o stanie zdrowia ojca. Martwi się, że Bekir umrze. Beyhan jest zła, że Savas pomógł Bekirowi..

Przysięga 833 wyemitowana zostanie w środa, 22 marca o godzinie 16:05. Powtórka dostępna będzie następnego dnia (czwartek, 23 marca) o 5:15. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu Przysięga

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ